Konstantai šešiolika

Praeitą savaitę „Konstantai 42“ sukako šešiolika metų. Per darbus nespėjau parašyti gimtadieninio įrašo proginę dieną, bet metų apžvalgos nepamiršau. Tad dalinuosi ja dabar.

Per metus bloge atsirado 135 nauji įrašai. 19 jų buvo mokslo populiarinimo konkurso darbai, taigi aš parašiau 116 – beveik po 10 per mėnesį. Geriau, nei ganėtinai mažas pernykštis rezultatas, ir panašu į ilgametį vidurkį. Tiesa, šiemet tą vidurkį pasiekti pavyko dėl to, kad „Visiško kosmoso“ epizodus dalį metų skelbėme kas savaitę. Iš viso jų buvo 42 (cha!). Dar buvo 52 Visatos kąsneliai (tarp jų – jubiliejinis 600-asis). Dar 13 ilgesnių pažintinių straipsnių ir devyni kitokie įrašai.

Google Analytics sako, kad per 12 mėnesių blogą aplankė 8600 vartotojų, apie 10% daugiau, nei per praėjusį laikotarpį. Populiariausi straipsniai išlieka apie skaičių pi, apie cheminių elementų kilmę ir apie atmosferos slėgį. Iš šiemet rašytų tekstų populiariausias buvo apie ateivių valgymą.

Per metus Facebook paskyra sulaukė 44 naujų sekėjų, dabar jų iš viso yra 2296. Populiariausias įrašas – bent jau per paskutinius tris mėnesius, senesnės informacijos Facebook nenori atskleisti – buvo tas pats apie ateivių valgymą.

Contribee platformoje Konstantos rėmėjų liko 23 – keturiais mažiau, nei prieš metus. Pinigų suma irgi truputį sumažėjo, dabar kas mėnesį gaunu 116 eurų. Nedaug, bet parama pakankamai stabili, o tai džiugina. Ačiū jums!

Ir, žinoma, ačiū visiems, kurie mane skaitote!

A Birthday Cake Made To Look Like A Black Hole, pagamintas StarryAI.

Laiqualasse

One comment

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.