Visiškas kosmosas: astronaujienos video formatu

Apie kažkurį žvaigždūną (tą, kur scenos) buvo sakoma, kad jis parašė daugiau knygų, nei perskaitė. Man panašiai yra su podcastais – įrašęs jų esu turbūt daugiau, nei perklausęs. Toks vat įdomus gyvenimas.

Bet aš ne apie tai. O apie tai, kad su „Mokslo Sriuba” bandau pradėti naują veiklą – reguliarius trumpus vaizdo/garso siužetus apie kosmines naujienas. Pirmąjį blyną pažiūrėti galite čia:

Jei skaitėte vakarykštį Visatos kąsnelį, tai nieko labai naujo nesužinosite – gal tik kiek plačiau papasakojau apie dvi naujienas iš jo. Bet iš kelių skaitytojų sulaukiau prašymų pateikti naujienas ne tik tekstiniu formatu, tad bandau į juos atsižvelgti.

Labai laukiu atsiliepimų! Kas patiko ar nepatiko, ką galima tobulinti, ar norite matyti/girdėti daugiau, ir taip toliau. Kol kas planuojame daryti po įrašą kas dvi savaites ir aptarti dvi naujienas. Kiek ilgai pavyks tą tempti – pamatysim.

Ir, žinoma, jei idėja patinka, visada galite susižavėjimą išreikšti paremdami mane Patreon platformoje.

6 comments

  1. Nu laaaabai ilgu žiūrėt :-) Čia turbūt pagrindinė priežastis, kuri mane atgraso nuo podcastų ir vlogų – per daug laiko tiesiog sėdi. Skaityt kažkaip nieko kad ir valandą, o va žiūrėt ir klausyt nesugebu :-( Tai biškį pažiūrėjau.

    Kvėpavimą biškį pakoreguot, nes keliose vietose matėsi, kad REIKIA užbaigti sakinį, o oro jau trūksta :-) Kažko dar rankoms reikia, kad tuščios nebūtų, nes tada nėr kur dėti. Laptopą pasidėt ir jį pabarškint gal ar kokių popierių ir kartkartėm pasklaidyt :-)

    1. Visiškai pritariu tamstai, kad ilgu žiūrėt – dėl to pats irgi neklausau podcastų, visada mieliau virškinu tekstus. Bet žmonės prašo, tai bandau šnekėti :) Kitą kartą pasistengsim truputį labiau koncentruotai pateikti informaciją.

      Ačiū už patarimus, mokysiuos kvėpuoti ir kažką daryti su rankomis :)

  2. Kuo daugiau,tuo geriau. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau,nes panašių podcastų lt kalba labai trūksta.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *