Mokslo populiarinimo rašinių konkursas 2014

Pernai, metų pabaigoje, kartu su „Mokslo sriuba“ ir technologijomis.lt sugalvojome avantiūrą – surengėme mokslo populiarinimo rašinių konkursą. Kai kas visai pavyko, buvo ir trūkumų, bet šiaip įspūdis pasiliko nelabai blogas.

Taigi, kai šiemet „Mokslo sriuba“ pasiūlė surengti antrą tokį konkursą, ilgai nedvejojęs sutikau prisidėti. Tad dabar skelbiu

Mokslo populiarinimo rašinių konkursą!

Konkursas prasideda jau dabar ir tęsis iki Naujųjų metų. Per tą laiką jums reikia atsiųsti (el. paštu konkursas@konstanta.lt) rašinį, populiariai pristatantį kokį nors mokslo atradimą, išradimą, teoriją ar kažką panašaus. Tema konkretizuojama nebus, jums paliekama daug laisvės (aišku, akivaizdžių pseudomokslų nepriimsime). Detalias konkurso taisykles rasite čia.

Dabar – svarbioji dalis: prizai. Jie išdalinti šiek tiek kitaip, nei pernai. Atsirado atskiras prizas moksleiviams, kurį skiria „Mokslo sriubos“ komanda ir rėmėjai. Taigi iš viso prizai šiemet atiteks penkiems dalyviams:

– „Mokslo sriuba“ išrinks du nugalėtojus – geriausią apskritai ir geriausią moksleivį. Apskritai geriausio rašinio autorius galės su „Mokslo sriuba“ parengti laidą savo rašinio tema, o abu nugalėtojai gaus „Mokslo sriubos“ puodelius ir marškinėlius bei rėmėjų prizus – knygyno „Keistoteka“ dovanų čekius, antivirusines programas.

– Dar vieną nugalėtoją išrinks mokslininkų komanda (ji dar renkama, sudėtis bus paskelbta iki konkurso pabaigos), šiam nugalėtojui aš padovanosiu „Amazon“ dovanų čekį, o rėmėjai – pakvietimą į teatrą ir antivirusinę programą.

– Likusius du nugalėtojus išrinks technologijų.lt skaitytojai. Šįkart ne balsavimu forume, o tiesiogiai vertindami paskelbtus tekstus („Verta skaityti“ ar „Neverta skaityti“, čia panašiai kaip like’ai, tik technologijų.lt puslapyje). Dviejų didžiausią reitingą surinkusių rašinių autoriams atiteks pažintinės knygos, o populiariausiam – ir antivirusinė programa.

Tikslesnę informaciją apie prizus rasite prie taisyklių.

Na, bet užteks man čia rašyti. Žinių tiek, linkiu sėkmės rašant tekstus! Jei turite klausimų – užduokite, pasistengsiu atsakyti.

Laiqualasse

3 komentarai

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.