Mokslo populiarinimo konkurso nugalėtojai

Taigi, mokslo populiarinimo konkursas baigėsi, o dabar jau turime ir nugalėtojus. Ilgai netempdamas gumos, juos ir pristatau.

– Portalo technologijos.lt skaitytojai šioje gijoje nugalėtoju išrinko Mato Vyšniausko rašinį „Nežemiškų civilizacijų paieška“. Jam atitenka Joachim Hoffmann knyga „Naikinamasis Stalino karas“, ausinės, „Mokslo Sriubos“ marškinėliai, plakatas ir antivirusinė programa. Antroje vietoje liko Vaidos Markevičiūtės tekstas „Dailės terapija“; ji gaus „Mokslo Sriubos“ plakatą.

– Vertinimo komisijos nuomone, net trys darbai buvo labai arti vienas kito. Tarp jų absoliučiu nugalėtoju tapo Aleksėjaus Kononovičiaus tekstas „Statistinė fizika – raktas į sudėtingiausių socialinių ir ekonominių sistemų paslaptis“. Aleksėjui atitenka 30 dolerių vertės dovanų kuponas apsipirkti Amazon.com ir nešiojamojo kompiuterio krepšys, „Mokslo Sriubos“ marškinėliai, plakatas ir antivirusinė programa. Kiti du visai nedaug atsilikusių darbų autoriai – Donatas Murauskas, rašęs apie Karibų piratus Lietuvos upėse, ir Miglė Anušauskaitė su tekstu apie atomą ir kitus gražius rutulius, – gaus po „Mokslo Sriubos“ plakatą.

– Ir galiausiai „Mokslo Sriubos“ savanoriai nugalėtoju pasirinko Povilo Matulionio tekstą „Antibiotikai – istorija ir šiandieninės tendencijos“. Povilas kartu su „Mokslo Sriubos“ komanda sukurs laidą šia tema, taip pat jam atitenka ausinės, „Mokslo Sriubos“ marškinėliai, plakatas ir antivirusinė programa.

Organizatorių vardu sveikinu visus nugalėtojus! Dėl prizų perdavimo su jumis susisieksime asmeniškai.

Taip pat dar kartą dėkoju visiems dalyvavusiems už tikrai įvairius tekstus. Nespėję sudalyvauti arba nelaimėję – nenusiminkite. Šis konkursas greičiausiai ne paskutinis, kurį organizuojame, taigi dar turėsite progų pasidalinti savo įžvalgomis apie mokslą.

Laiqualasse

2 komentarai

  1. Aciu visiems uz straipsnius, perskaiciau apie puse, o kitus bent jau perzvelgiau. Butu visai neblogai jei atsirastu ir ne tik konkursui rasomi straipsniai, tikiuosi ka nors paskatins rasyti/dometis ir toliau.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.