Klausimas gerbiamiems skaitytojams

Galvojau apie visokius dalykus, ką galėčiau parašyti bloge, ir susiformavo tokia idėja. Kadangi vis tiek daugmaž reguliariai skaitau visokias naujienas tinklalapyje Universe Today (o kartais ir kitur angliškuose internetuose), iš ten ir „astronaujienoms” medžiagą imu, tai galėčiau kokį kartą per savaitę labai trumpai pristatyti penkis-šešis įdomesnius pranešimus. Na taip nuoroda ir kokia pastraipa teksto. Ar toks dalykas skaitytojams būtų įdomus?

Laiqualasse

8 comments

  1. Visos naujienos yra įdomios, kuriuos nesusijusios su lietuviškomis žvaigždėmis, su popscena, politika ir kriminalais (nes pastarųjų pilni lietuviški naujienų portalai).

    P.S. Pristatyti naujieną = duoti nuorodą į įdomesnę naujieną, ar ją išversti į lietuvių kalbą?

    1. Pristatyti naujieną = duoti nuorodą ir pateikti 5-6 sakinių ilgio santrauką, apie ką ten rašoma, galbūt su viena kita nuoroda į mano (ar ne mano) rašinius panašiomis temomis.

    1. Taip, jei prie tos naujienos bus ne tik komentaras apie ką čia, bet Tavo trumpas komentaras apie pačią naujieną(įtaką ar pan.)…

      1. Planas toks ir yra :) Bus proga man pasimokyti glaustai rašyti, nes dabar kiekvieną astronaujieną vis noriu aprašyti trumpai, o gaunasi kaip visada :)

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *