4 komentarai

 1. Labas, na visam savaitgaliui medžiagos nebus tiek daug :) nebent nuėjus į bibliotekos skyrelį. Bet jei būčiau parašęs viską, ką planavau, tai … Rimčiau kalbant, visa tai yra panašu labiau į asmeninį virtualų juodraštį, tik viešai paskelbtą :) (kaip ir „Virtualūs užrašai“). Tai buvo pradėta, taip ir liko labiau eksperimentinio pobūdžio. Bet kadangi buvo pasiūlyta nominuoti, tai labai neprieštaravau. Gal ir nieko: va besidomintys žmonės ką nors naudingo atras. O į balsavimą galima nekreipti dėmesio.

  Galvoju, kartais galima bus galima pasidalinti mintimis. Mačiau čia viename įraše apie matematikos mokymą mokykloje. Reikėtų apie tai padiskutuoti; kiek esu šnekėjęs ta tema, tai painus reikalas. Pakviesiu dar ką nors pasisakyti, jei sutiks. Gal patogiausiai tai bus padaryti mano sename forume ( http://www.pagrindai.lt/phorum/ ), kuris nors gerokai aplūžęs, dar vis funkcionuoja, berods :)

  O tinklaraštis „Konstanta 42“ fantastiškai geras, mielai čia apsilankau.

  1. Sveiki, Edmundai :) Kad kol kas atrodo, jog medžiagos ten užteks ir savaitgaliui, ir ilgiau. Net jei tai tik „virtualūs užrašai“. O į balsavimą aš ir nekreipiu dėmesio.

   Kai/jei surengsite tokią diskusiją, mielai prisijungsiu. Tik praneškite kaip nors, kad nepražiopsočiau.

   Ačiū už komplimentą :)

   1. Kalbėdamas apie „Virtualius užrašus“ turėjau omenyje savo kitą tinklaraštį: http://www.pagrindai.lt/notes/
    Ten pas mane šioks toks chaosas. Pradžioje buvo toks sumanymas vieną tinklaraštį skirti tik mokslo filosofijai ir mokslo istorijai. O kitame, būtent „Virtualūs užrašai“, padaryti tokį juodraštį, skirtą kitai filosofijai, konkretiems mokslo dalykams ir šiaip pasikeiksnoti dėl visokių idiotiškų ideologinių reikalų. Daugiausiai ten filosofijos, bet ir kitko galima rasti. Ten senokai rašiau, bet planų šiokių tokių esama (nors ateitis šiek tiek miglota).

    Šiaip tai kartais geri dalykai greičiau randasi iš chaoso, o ne iš tvarkos :)

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.