14 komentarų

 1. Pas jus po gynimo dar galima taisyti? Pas mus tai jau realus anekdotas – oponentai kritikuoja, o besiginantysis sako: „dėkui už pastabas, kitą kartą atkreipsiu dėmesį“ :)

  1. Yra du prašomų pataisymų variantai – „maži“ ir „dideli“. Jei pataisymai „maži“ (pavyzdžiui, kažką reikia truputį tiksliau ar nuosekliau paaiškinti), tai tokiam darbui duodamas mėnuo, paskui jį patikrina vienas egzaminuotojas ir pasirašo, kad viskas gerai. Jei pataisymai „dideli“ (pavyzdžiui, reikia atlikti papildomą duomenų analizę), tai tam duodama pusė metų ir reikia iš naujo ginti.

   Kiek žinau, Lietuvoje prieš priduodant disertaciją reikia praeiti visokias patikras – kalbos kultūros ir panašių tiesiogiai nesusijusių dalykų. Čia tokių nebūna, iš esmės net vadovui gali nerodyti disertacijos, prieš priduodamas (aš rodžiau, jei ką :)).

  1. Ačiū :)

   Nemėgstu, kai argumentų svarumas matuojamas kokiais nors laipsniais, bet visgi tavo tiesa – šiais laikais tai daug ką reiškia.

  1. Naujienos kaip visada – sekmadieniais.

   Ar apie mano gyvenimą naujienų norite? Aš jums ne koks žvaigždūnas, kad tokie dalykai būtų kam nors įdomūs. Tik va su fizika susijusiais dalykais kartais pasidalinu, ir tiek. :)

   1. As ir turejau omenyje daugiau naujienu, ir ne tik sekmadieniais. Butu labai gerai, jei jos butu kiekviena diena. :D

      1. Ypatingai jų neieškau, bet jei kada būtų norinčių, tai mielai priimčiau.

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas.